Taş Kağıt Ürünleri Hem Kusursuz Hem Yenilikçi

Taş kağıt, kağıt ve plastiğin avantajlı bileşenleri harmanlayarak üretilen yepyeni bir üründür. Taş kağıt torbalar ve promosyon malzemeleri, geleneksel plastik taşıma torbalarına ekolojik ve modern bir alternatiftir. Yüksek kaliteli reklam medyanızı gelecekte sürdürülebilir hale getirmek istiyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz. 

“Taş kağıt”, doğal olarak oluşan bir kaynak olan devrim niteliğinde bir kireçtaşı malzemesidir. Sadece çevre dostu üretim yöntemi nedeniyle değil, kağıt veya plastik gibi alışılmış malzemelere gerçek bir alternatif olmasıyla birlikte zarif görünümüyle de, basılı reklam mecraları için dayanıklı bir çözümdür. Polietilen gibi Taş Kağıt da dayanıklı ve su geçirmezdir. Kolay şekillendirilebilirliği ve katlanabilirliğinin yanı sıra son derece yüksek kaliteli görünümü ve hissi nedeniyle klasik kağıtla karşılaştırılabilir ve aynı şekilde kolayca yazdırılabilir.

Taş Kağıt Ana Maddesi

Bez Çanta İçin Taş Kağıt Ürünleri

Bu malzemeden yapılan ürünler sadece reklam mecraları için değil uzun süreli kullanılmak üzere taşıma paketleri veya poşet üretimi için de kullanılabilir çünkü yapısı gereği kaliteli bir taşıma çantasından beklediğiniz tüm avantajları beraberinde getiriyor. Kağıt veya plastik torba ile karşılaştırıldığında çevreyi neredeyse hiç kirletmezler. Stabilitesi ve modern tasarımı sayesinde, taş kağıt torba kumaş veya jüt çantalara alternatif olarak da kullanılabilir. Popüler yazdırılabilir kumaş çanta genellikle organik pamuktan yapılsa da, bu malzemeyi yapmak için kullanılan su devasa boyutlarda olduğu için çok da çevre dostu sayıldığı söylenemez. 

Zevkinize Uygun Çevre Dostu Proromosyon Ürünleri

Zevkinize uygun promosyon ürünleri ilk bakışta bu materyal için sınırlı sayıda gibi gözükse de, kaliteli not defterleri, hediye kutuları, postit’ler, kağıt bayraklar, yukarıda bahsettiğimiz gibi promosyon çantaları ve dilerseniz sağlam ve kaliteli bir görüntü için kartvizitlerinizi bile bu şekilde ürettirebilirsiniz. Böylece şirketiniz veya tanıtımını yapmak istediğiniz kurum için uzun ömürlü ve kolay bozulmayacak promosyon ürünleriyle daha uzun süre hatırlanabilir olacaksınız. 

Ağaçsız kağıt aynı zamanda etiketler, zarflar, takvimler, bloknotlar, haritalar, çalışma kitapları ve diğer birçok uygulama için harikadır bir alternatiftir. 

Eğer siz de bu harika materyalle birbirinden çeşitli baskı ürünleri ürettirmek istiyorsanız hemen wwww.anilkagit.com adresine tıklayarak, kağıtlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin için lüks kağıt ve fantezi kağıtlar üreterek markanıza değer katmak için çalışmaya devam edeceğiz. Taş kağıdın özelliklerine blog yazımızdan ya da www.taskagit.net adresinden de ulaşabilirsiniz.  

Related Posts