Evinizi veya Ofisinizi Fine Art Print İle Süsleyin

Fine Art Print ile her ortamda fark yaratabilirsiniz. Duvarda çeşitli aksesuarlar olmadan hiçbir ev dekorasyon şeması tamamlanmaz. Duvarlardaki sanat, belirli renk şemalarını ve dekor stilini vurgulayarak veya tüm görünüm için bir odak noktası sağlayarak tüm odayı bir bütün haline getirmeye yardımcı olabilir. Fine Art baskılar, post-Empresyonistten Asya’ya, modern veya soyuta kadar uzanan bir yelpazede geniş bir yelpaze oluşturduğundan, insanların güzel sanatı neyin var ettiği konusunda farklı fikirleri vardır. Ev veya ofis dekorunuza uyacak en iyi güzel sanatlar baskılarını nasıl bulacağınıza dair bazı olguları sizinle paylaşıyor olacağız.

Geleneksel Yaklaşım

Evinizde veya ofisinizde daha geleneksel veya resmi bir görünüm elde etmeye çalışıyorsanız, tanınmış ustalar tarafından yapılan, kolayca tanınabilir Fine Art Print mükemmel bir seçimdir. Vincent van Gogh’un “Yıldızlı Gece” (c. 1889) gibi klasik bir post-empresyonizm baskısı, nötr bir dekora zengin tonlar katabilir… Dolayısıyla ilgi çekici olabilir. Görüntünün canlılığı ve içsel hareketi, onu bir oda için dinamik bir odak noktası haline getirir. Kendi başına geniş, nötr bir duvara asın ve ardından dekora yemyeşil maviler, sarılar ve yeşiller üzerinde başka vurgular ekleyin. Yastıklar, lambalar ve diğer aksesuarlar bu renk temasına harika bir tamamlayıcılık sağlayacaktır.

                Van Gogh “Yıldızlı Gece”

Asya Esinli Görünümler

Güzel sanatlar baskısı, sakin, Japon esintili bir dekora muhteşem bir son dokunuş katabilir. Japon sanatçı Katsushiki Hokusai’nin ünlü ahşap blok baskısı “Kanagama’daki Büyük Dalga” (c. 1830), bu sakinleştirici ambiyansı bastırmadan doğal minimalist bir ortama naif bir dokunuş katabilir. Renkler, bu tür Zen benzeri bir dekora sığacak kadar nötrdür, ancak güçlü denizin Fuji Dağı’nın sakin fonuyla yan yana gelmesi, her odayı gerçekten güçlü bir bütün haline getirebilir.

            Katsushiki Hokusai “Kanagama’daki Büyük Dalga”

 

Modern Dekor

Art deco veya eklektik gibi çağdaş bir tarzda dekore edilmiş bir ev veya ofis, soyut bir Fine Art baskısından gerçekten yararlanabilir. Bu baskıların çoğunda bulunan cesur, parlak renkler, çizgiler ve formlar, zaten enerji ve çekicilikle dolu bir odaya ideal bir son dokunuş katıyor. Wassily Kandinsky’nin “Farbstudie Quadrate” (c. 1913) birçok harika seçenekten biridir. Dinamik geometrik formları ve renkleri, odadaki çeşitli unsurları bir araya getirmeye yardımcı olabilir. Vurgu renkleri, amacınızın işleri hızlandırmak mı yoksa sakinleştirmek mi olduğuna bağlı olarak tamamlayıcı veya zıt olabilir.

    Wassily Kandinsky “Farbstudie Quadrate”

Duvar dekoru, bir odanın genel bütünlüğünde önemli bir bileşendir. Güzel sanatlar baskılarına karar verirken, öncelikle nihai olarak hangi dekorasyon stiline gideceğinize karar vermelisiniz. Neyse ki, güzel sanatlar dünyası çok geniş ve ne olursa olsun dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel baskıyı bulmanızda size yardımcı olacaktır.

Fine Art baskılar için birbirinden farklı kağıt türlerini de www.anilkagit.com adresine tıklayıp, yaşam alanınıza uygun kağıt türünü seçerek siz de hissettiklerinizi duvarlara yansıtarak keyifli bir dekorasyın stili ortaya çıkarabilirsiniz.

Related Posts