Tasarım ve Sanat Alanına Küresel Bir Bakış

Tasarım demek her gün yeni bir iletişim problemini en iyi şekilde çözmek demek. Bu da gerçekten esaslı ve özverili bir iş demektir. İletişim her yönüyle zor ve karmaşık bir matematiği olan bir bilim olduğu için her probleme farklı çözümler getirmek gerekiyor. Bazen herkese mesajınızı iletmek o kadar zor bir hal alıyor ki ilham almak ihtiyacı duyulabiliyor. Bu yüzden kendinizi hep taze tutmak ve farklı bakış açılarından bakarak yeni ufuklar edinmek sizin için harika olacaktır.

Yaratıcı olmanız gereken bir uğraşınız ya da mesleğiniz olabilir. Ya da sadece hobilerinizi ortaya koyarken sanat trendlerini takip etmeniz gerekebilir. İşte tam bu noktada bakış açınızı değiştirmek isteyebilirsiniz ve dünyada yeni trendle nasıl ilerliyor diye merak edebilirsiniz. Gelin birlikte bu trendlere ulaşabileceğiniz siteleri inceleyelim.

Grafik Dizayn Tasarım Siteleri

Behance.net

Bilindik en popüler dijital dizayn sitesi diyebiliriz. Web tasarımı, dijital oluşumlar ve tasarım işlerinin dünyadaki gelişmelerini takip edebileceğiniz keyifli ve bolca ilham verebilecek bir site. Bir sonraki projenize yeni bir bakış açısı getirebilecek harika bir dijital platform.

Dribbble

Yaratıcı bir alanda ister çalısın ister bir hobiniz olsun ama günlük yaratıcılık dozunuzu almak için mutlaka Dribbble’a tıklayın. Farklı tasarımcıların ve kampanyaların iletişim çalışmalarına göz gezdirebilir ve fikrinizi yorum yaparak beyan edebilirsiniz

Design piration

Designpiration tasarım kalitesini üst düzey seviyeye çıkarmak isteyenlerin kesinlikle incelemesi gereken bir platform. İster tasarımcı olun, isterseniz tasarım gözünü geliştirmek isteyen bir iş veren ya da hobilerini daha da ileri taşımak isteyen bir sanatçı, uğraşınız ne olursa olsun sizin görsel zekanızı geliştirecek yaratıcı insanların bir araya toplandığı bir site diyebiliriz.

Tasarım için ilham aldınız, yeni çalışmanızı ortaya çıkarmak için artık tamamen hazırsınız. Tasarımınızı baskı almak için en iyi kağıt türünü aramak için araştırmalara başladığınızda size yine yardımcı olmaya hazırız. Anıl Kağıt’ın birbirinden farklı dokulu kağıtları ve en moda renkleriyle en iyisini ortaya çıkarmak için harika bir çözüm ortağı ararsanız biz buradayız. Hemen www.anilkagit.com adresine tıklayın çalışmanız için en uygun kağıt çeşitlerini inceleyin.

Related Posts