Kağıt İle Devr-i Alem

 1985’te başlayan ve 2005 yılında kendi ürettiğimiz markamız olan Colessia ile taçlanan yolculuğumuz artık Dünya’da da iz bırakır hale geldi. İngiltere’den Çin’e Dünya’nın bir çok ülkesinde katalogu bulunan Anıl Kağıt, sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın fantazi kağıt uzmanı olma yolunda hızla ilerliyor. Bugün 15’i aşkın ülkeye direkt ihracat gerçekleştiren Anıl Kağıt, müşterilerinin oluşturduğu kanallar da dahil edildiğinde onlarca ülkede prestijin kağıt halini tüketicilere sunmaktadır. Fantazi kağıdın Türkiye’deki öncüsü Anıl Kağıt, Orta Asya’dan Avrupa’ya, Güneydoğu Asya’dan Kuzey Afrika’ya gerçekleştirdiğimiz fantazi kağıt ihracatlarımızla ülkemize değer katmaya devam etmektedir.

Gerçekleştirilen AR&GE çalışmaları neticesinde elde edilen kağıt kaplama teknolojisiyle, Anıl Kağıt, davetiye, ambalaj sektörlerinde yeni bir dönemi başlatacak The Colours of Anatolia markasıyla ürün gamını genişletmiştir. Firmamız Ar-ge çalışmalarına son hız devam etmektedir. Sedefli kağıtlarda hem düz hem desenli seçeneklerin yanı sıra 300gr florasanlı kartonlar da bu seri içerisinde müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Yüksek teknoloji kağıt kaplama ünitemiz ve bu ünitenin içerisindeki diğer makinalarımız sayesinde müşterilerimize standart renklerin dışında her türlü ihtiyaca cevap olabilecek sipariş bazlı özel renkte sedefli kağıt üretimi imkanı sunmaktayız.

Ülkemize kazandırdığımız fantazi kağıt ürünlerin hepsinin uc uca dizilmesi halinde Dünya’yı bir tur dönecek uzunluğa ulaşmış olması bizim için ayrı bir gurur kaynağı olmuştur. Bir sonraki hedef daha da çok miktarı ülkemize kazandırmak ve Türkiye’miz için artı değer yaratmak olacaktır.

Related Posts