Fantazi Kağıt Bizim İşimiz

E-posta, E-kitap, E-fatura…

Günümüzde basılı iletişim araçlarından bir çoğu artık dijital mecralar aracılığıyla iletilir hale gelmiştir. Bu durum tabi ki küresel kağıt piyasasını da etkilemekte. Hatta Finlandiya Başbakanı Stubb’un Apple hakkında yaptığı açıklamayı da bu bağlamda incelemekte fayda vardır.

Konvansiyonel anlamda kağıt tüketimi dijital teknolojilerin baskısıyla zayıflamaya başlamış ve kağıt sektöründe de bir huzursuzluk yaratmış bulunmaktadır.

Ancak tüm bu gelişmelerin aksine hızla büyümeye devam eden ve değişik çeşitlerle gelişimi süren bir kağıt türü var: Fantazi Kağıt.

Fantazi Kağıt, kağıt sektörünün genel anlamda negatif bir tablo çiziyor olmasının aksine yarattığı farklılık ve niş pazarıyla her geçen gün artan bir talep görmektedir. Dijital pazarının genişlemesinden zarar görmemesi fantazi kağıdın, dokunuş, hissiyat ve prestij açılarından yeri doldurulamaz bir fark yaratmasından kaynaklanmaktadır.

Dolayısıyla bugün büyük bir öneme sahip olan fantazi kağıt, gelecekte de önemini koruyacak hatta küresel boyutta genişleyen orta sınıfın ihtiyaçları doğrultusunda daha da önemli bir pozisyona kavuşacaktır.

Bu sebeple Anıl Kağıt, hali hazırda 400’e yakın olan ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırarak Türkiye’nin Fantazi Kağıt Uzmanı konumunu devam ettirmeye kararlıdır.

Anıl Kağıt’ın internet sitesi yenilendi: www.anilkagit.com’u ziyaret edin!

Related Posts