Ambalaj Tasarımlarınıza Kadife Kağıt Şıklığı

Mevsim ne olursa olsun ya da farklılık yaratmak istediğinizde her zaman akla gelen en şık malzeme kadife diyebiliriz. Bu sezon, birçok ambalaj tasarımcısı kendi benzersiz tarzlarını ortaya çıkarmak için bu kağıt türü ile çalışmaya başladı. Bu yıl, birçok trend raporunda ortaya çıkan kadife kağıt, lüks ambalajlar için vazgeçilmez bir malzeme haline geldi. Özel hediye kutuları, kağıt alışveriş poşetleri veya çeşitli benzersiz yapılı poşetler üzerinde olsun, kadife kağıt markanıza uyacak herhangi bir formda eklenebilir.

Ambalajınızda kullanabileceğiniz birkaç farklı renkte kadife kağıt türü vardır. 10 farklı renk seçeneği ile bu şık kadife kağıt, markanızın imajına sihirli dokunuşlar yapabilir. Kış mevsimi için lacivert, bordo veya ilkbaharda parlak sarılar ve lavanta morları kullanmak, markanız için trendi yakalamanın harika bir yolu olacaktır.

Tek düze renkler kullanmak zorunda değilsiniz. Yeni bir tarz yakalamak için kadife kağıt ve farklı kağıtları çeşitli şekillerde eşleştirebilirsiniz ya da tek bir renk kullanarak logonuzu baskısını kabartmalı yaptırarak sade-şık ve zengin bir görünüm elde edebilirsiniz.

Modaya uygun ambalaj koleksiyonunuzu tamamlamak için metalik sıcak presleme, özel iç veya dış baskı, nakış ve serigrafi gibi özel işlemler eklemek de mevsimsel koleksiyonunuza doku ve renk açısından hoş bir kontrast sağlayacaktır.

Markanızın ambalaj koleksiyonundakilerden bağımsız olarak, modaya uygun kadife malzemeler, müşterilerinizin markanızı hatırlatması için 2020-2021 kağıt tasarım trendleriyle eşleştirilebilir.

Bu teknik ön bilgi ile artık şirketinizin imajını ortaya çıkarmaya hazırsınız. Birbirinden farklı gramaj ve renk seçeneğiyle Anıl Kağıt, bu sezonun “modasını” ortaya çıkarmaya ve zarif ya da dikkat çekici bir imaj yaratmanıza yardımcı olacaktır. 

Hemen www.anilkagit.com adresine tıklayın, ürün kataloglarını inceleyin ve kağıt türlerinden size uygun olanı sipariş etmek için 444 2 883 numaralı telefondan bize ulaşın.