İnci Efekti ile Yıldız Tozlarının Dansı: Sedefli Kağıtlar!

Desenli kağıtlar, renkli kağıtlar, Touché kağıtlar, Ivory kağıtlar… Birçok farklı renkte ve desende kağıdın arasından sedefli kağıtlar asilliği ile bir adım öne çıkıyor. İnci ışıltısı ve dokusuyla, şıklığı kağıda taşıyan sedefli kağıtlar hem tasarımcıların hem de özel günlerini göz alıcı tasarımlarla unutulmaz kılmak isteyenlerin bir numaralı tercihi oluyor. 

Farklı renk alternatifleriyle, yıldız tozlarından yapılmış hissi uyandıran sedefli kağıtlar büyüleyici bir görsel şölen sunuyor. Düğünler, doğum günleri ve özel davetler için yoğun bir ilgi gören sedefli kağıtlar, kağıdın bir yüzeyinin parlak simli sedef boyası ile boyanmasıyla ortaya çıkıyor. Sedefli boya ile boyanan kağıdın arka yüzü ise mat beyaz ya da yine aynı renk sedefli olabiliyor. Sedefli kağıtlar düz olmakla birlikte desen uygulamaları yapılarak da kullanılabiliyor. 

Asaleti Her Alanda Kullanmak İsteyenlerin Tercihi; Sedefli Kağıtlar. 

Görsel şölenin yanı sıra, dokunulduğunda verdiği haz ile de diğer kağıtlardan ayrışıyor. Muhteşem pürüzsüz dokusuyla parmaklarınızı bir kağıdın üstünde değil, yıldız tozlarının arasında gezdiriyormuş hissine kapılıyorsunuz. Zengin parlaklığı, inci asaleti ve elegant havası ile hediye kutusu, davetiye ve menü fark etmeksizin her işi bir sanat eserine dönüştürüyor. Bunun yanı sıra son dönemlerde mimarların da radarında olan sedefli kağıtlar, ışıltılı ve birinci kalite dekoratif ürünler yaratmak için tercih edilmeye başlandı.

Kendini özel hissetmek isteyenler için özel renkler ve özel desenler. 

Anıl Kağıt, 20 özel renk ve onlarca desen seçeneği sedefli kağıtların baş döndüren dünyasını sizlerle buluşturuyor. Tüm özel renk ve desen seçeneğinde aynı göz alıcı parlama efektini sunan Anıl Kağıt, standart ürünlerin haricinde sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda renk oluşturup kağıt kaplama ünitesinde üretme şansı da sunuyor. Daha fazlası için sizleri www.anilkagit.com adresine bekliyoruz.

 

Related Posts