Bir Ofiste Bulunması Gereken 7 Temel Kağıt Ürünü

Eğer kurumsal bir firmada çalışıyorsanız, doğru zamanda doğru kağıt türlerine sahip olmanın önemini bilirsiniz. Bir teklifin çıktısını alamamak veya kağıt ya da zarf olmadığı için broşürleri gönderememek ciddi problemler yaratabilir.

İşte üretken kalabilmek için ofisinizde olması gerekenler:

1. Gelir getireceğini umduğumuz müşterileriniz için belgeleri daha iyi kağıtlara basmak isteyebilirsiniz bu yüzden müşterileriniz veya potansiyel müşterileriniz için iyi bir yazıcı kağıdı gerekebilir. Şirketiniz hakkında en iyi izlenimi yaratmak için bu belgeler kaliteli kağıda basılmasılıdır.

2. Şirket içi yazışmalar, basılı dosyalamak istediğini belgeler olabilir. Bu yüzden düşük kaliteli yazıcı kağıdına veya geri dönüştürülmüş kağıda yazdırılabilir, böylece çevre için de üzerinize düşeni yapmış olursunuz.

3. Fotoğraf yazıcı kağıdı, fotoğrafları yazdırmak için en iyi kağıt türüdür. Resimlerinizin iyi görünmesine ihtiyacınız varsa, kaliteli kağıt kullandığınızdan emin olmalısınız.

4. Not defterleri, toplantılar sırasında not almak veya fikirlerinizi not etmek için idealdir. Bir şirkette bolca olması gereken kağıt ürünlerinden biridir. Unutmayın ki söz uçar yazı kalır.

5. Yapışkan not kağıtları,  kişisel hatırlatıcılar veya önemli telefon numaralarını hatırlamak ya da  ihtiyacınız olan diğer bilgileri elinizin altında tutmak için pek çok durumda harika bir araçtır.

6. A4 kağıtlar; çizimler, akış şemaları veya yaratıcı fikirler aşamasında gayet kullanışlı olabilir. Genellikle fotokopi kağıdı olarak da kullanılanılır ve bir ofisin olmazsa olmazıdır.

7. Etiketler dosyalarınızı düzenlemek ve sıralamak için çok kullanışlı bir yöntem olabilir. Birden fazla klasörü sıralamak istiyorsanız etiket kullanarak bir düzen sağlayabilirsiniz. Bu yüzden bir ofiste etiketler çok önemli ürünlerdendir.

Siz de ofisiniz için gerekli kağıt ürünlerini www.kagito.com veya www.anilkagit.com adreslerinden temin edebilirsiniz. Hemen tıklayın, ihtiyacınıza uygun en kaliteli kağıt türleri arasından seçiminizi yapın ya da 444 2 883 nolu telefondan bizi arayın size yardımcı olalım.

Related Posts